Apspriež tūrisma aktivitātes Lubāna ezera apkārtnē

Publicēts 26.11.2018

Rēzeknes novada Nagļu pagastā viesu mājā “Stikāni” 21. novembrī notika Lubāna tūrisma reģiona sanāksme, kurā piedalījās sešu ap Lubāna ezeru atrodošos pašvaldību tūrisma pārstāvji, lai runātu par aizvadīto sezonu un par 2019. gada aktivitātēm Lubāna ezera apkārtnē.

Sākotnēji visi iepazinās ar viesu mājas “Stikāni” tūrisma un putnu vērošanas piedāvājumu, vēlāk  tika runāts par izdodamo mārketinga materiālu formu, ievietojamās informācijas apjomu un citiem jautājumiem šajā sakarā 2019. gadā.

Tūrisma speciālisti un pašvaldību pārstāvji apsprieda 2019. gadā gaidāmos pasākumus -  11. jūnijā paredzēto informācijas dienu Lubāna apkārtnes tūrisma uzņēmējiem, kā arī  Lubāna ezera ceļotāju dienas organizēšanas jautājumus.

Runāja arī par iespējām organizēt darbu pie galamērķa informācijas ievades “Google Maps” un “Waze”.  Tika prezentēti 2018. gadā sagatavotie video par tūrisma uzņēmumiem Lubāna apkaimē.

Ligita Harčevska

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0