Ar volejbola mačiem un jautro burbuļfutbola turnīru Feimaņu pagastā atklāta pludmales sezona

Publicēts 27.06.2017

Jau septīto gadu jūnija vidū Feimaņu pagasta pārvalde aicināja visus interesentus atpūsties jautrā kompānijā pie Feimaņu ezera. Šogad galvenais akcents tika likts uz pludmales volejbola spēli un jautro burbuļfutbola turnīru. Uz volejbola turnīru bija pieteikušās 6 komandas no dažādiem Latvijas novadiem: „69”, „Malta”, „Ekstra”, „Pinte” un divas komandas no Feimaņiem.

Pēc ilgām un aizraujošām cīņām tika noteiktas uzvarētāju komandas: 1. vietu izcīnīja komanda “69” (Madonas novads/Viļānu novads), otrajā vietā atstājot komandu „Ekstra” (Madona novads/Sakstagala pag.), bet trešo vietu smagā cīņā ieguva komanda „Pinte” (Bērzgales pag.). Pasākuma dalībniekus apbalvoja Feimaņu pagasta jaunatnes lietu speciālists Aivars Mežatučs, dalībniekiem pasniedzot medaļas un kausus.

Burbuļfutbola turnīrā piedalījās 9 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās.

Jaunākajā grupā burbuļfutbolu spēlēja piecas komandas: „Čempioni”, „Feimaņi”, „Puma” un „Arlovskis”. Aizraujošās cīņās tika noskaidroti uzvarētāji, 1. pirmo vietu izcīnīja komanda „Feimaņi”, 2. vietu ieguva komanda „Puma”, aiz sevis atstājot komandu „Čempioni”. Vecākajā grupā piedalījās piecas komandas: „Pelmeņi”, „Ļera”, „2000”, „Livdāni” un „Glušaks”. Šajā grupā līdz pat pēdējai spēlei nebija zināms, kas izcīnīs godalgotās vietas. Pirmo vietu izcīnīja komanda „Pelmeņi”, otro vietu komanda „Glušaks”, trešo komanda „2000”.

Visas dienas garumā bija pieejamas piepūšamās atrakcijas un sejas apgleznošana bērniem.

Liels paldies visiem apmeklētājiem, un īpašs paldies Rēzeknes novada Izglītības pārvaldei par iniciatīvu projekta „Sveiks, Feimaņos!” atbalstīšanu un Feimaņu pagasta pārvaldei par atbalstu pasākuma sarīkošanai.

Aivars Mežatučs,
Feimaņu pagasta jaunatnes lietu speciālists 

Foto: Dina Šmaukstele

2 image1 IMG_0730 IMG_0740 IMG_0796 IMG_0808 IMG_0934IMG_0912

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0