Ar volejbola maču un jautrajām stafetēm Feimaņu pagastā atklāta pludmales sezona

10.06.2015

Sports

Jau ceturto gadu jūnija sākumā Feimaņu pagasta pārvalde aicināja visus interesentus atpūsties jautrā kompānijā pie Feimaņu ezera. Šogad galvenais akcents tika likts uz pludmales volejbola spēli. Bija pieteikušās desmit komandas: Wilsons, Sexy Legs, VV Pingvīni, Bendals, Fiksiki, Jauniešu dome, New Bee, Tekļis Gūvs, Feimaņi, Pipariņi no dažādām Latgales vietām.

Dalībnieki cīnījās par godalgotajām vietām, savukārt komandas, kuras ne tik veiksmīgi startēja, cīnījās par Cerību kausu. Pēc ilgām un aizraujošām cīņām tika noteiktas uzvarētāju komandas: 1. vietu izcīnīja Sexy Legs (Barkava, Murmastiene), 2. vietā ierindojās Pipariņi (Preiļi), savukārt trešie palika Feimaņi. Tikmēr Cerību kausā 1. vietu ieguva Wilsons (Riebiņu novads), 2. vietā palika VV Pingvīni (Varakļāni), bet trešie – Bendals (Ozolmuižas pag.).

Feimaņu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Verčinska un jauniešu lietu speciālists Aivars Mežatučs dalībniekiem pasniedza medaļas un diplomus. Pēc nopietnas spēles komandām bija iespēja panākumus gūt arī jautrajās stafetēs. Lai noskaidrotu labākos, tika izveidotas piecas komandas – Lieliskais sešinieks, Tatjanas diena, Ozo, Obanā!, Fiksiki – , kurām vajadzēja tikt galā ar trim netradicionālām stafetēm.

Pirmā stafete bija Pludmales hokejs. Dalībniekiem uz laiku bija jāuzvelk milzu pleznas, kedas un ar lielo hokeja nūju jāapripina bumbu ap konusiem un jāiesit bumbu vārtos. Otrajā stafetē tika pārbaudīta dalībnieku precizitāte, jo visiem vajadzēja mest šautriņas lielā piepūšamajā šautriņu mērķī. Pēdējā stafetē tika pārbaudītas komandas sadarbības spējas, jo bija jāvelk virve. Komandas, nežēlojot pēdējos spēkus, sacentās, lai gūtu uzvaru. Apkopojot kopvērtējumu, stiprākā komanda izrādījās Obanā! (Artūrs Kaluga, Aleksandrs Mihailovs, Aivars Zusāns, Annemarija Rivča, Katrīna Selina, Karīna Alika). Godalgoto 2. vietu ieguva komanda Tatjanas diena (Laura Livdāne, Marija Kaļiņina, Maruta Krasnobaja, Ivars Šadurskis, Boriss Varlamovs, Jānis Šaudiņš), aiz sevis, trešajā vietā, atstājot komandu Fiksiki (Arnita Tjarve, Kristīne Gražule , Olita Kuksa, Kārlis Taranda, Linards Putnieks, Eduards Krusts). Arī stafešu uzvarētāju komandas ieguva balvas – T-kreklus ar saukli „Kopā jautrāk!” un diplomus.

Visas dienas garumā bērniem bija iespēja uzspēlēt basketbolu ar lielo piepūšamo bumbu, mest šautriņas lielajā piepūšamajā mērķī, izlēkāties uz batuta, izskraidīties uz lielajām piepūšamajām atrakcijām, kā arī apmeklēt sejas apgleznošanas darbnīcu. Vakarā apmeklētāji izdejojās diskotēkā kopā DJ Sandy.

Paldies Rēzeknes novada pašvaldībai par piepūšamajām atrakcijām un DJ Sandy par pasākuma apskaņošanu!

Feimaņu pagasta pārvaldes Jauniešu lietu speciālists Aivars Mežatučs