Arī karstākais pusmaratons ir pievarēts

Publicēts 31.08.2015

Arī pašās karstākajās šīs vasaras dienās sporta kluba „Magnen” sportisti turpināja darīt sev tīkamo – krāt izturības kilometrus, piedaloties lielākajās skriešanas sacensībās.

Šoreiz ar Rēzeknes novada pašvaldības atbalstu kuplā skaitā – 36 skrējēji — piedalījāmies jubilejas 10. Kuldīgas Pusmaratonā, kas vienlaicīgi ir piektais BIGBANK SKRIEN LATVIJA 2015 posms.Atgādinām, ka 1. posms aprīļa mēnesī piepildīja Rēzeknes ielas.

Protams, lielais karstums iespaido sportiskos rezultātus garo distanču skrējējiem. Toties grūtību pārvarēšana vairo katra skrējēja gribasspēku un vēlmi piedalīties arī nākamajās sacensībās.

Ar atzīstamiem sasniegumiem kārtējo reizi sevi pārliecināja Andrejs Jesko (1. vieta savā vecuma grupā 10 km distancē), Rolands Jierkis ( 6. vieta v.gr. 10 km), Agnese Gailuma (4. vieta v.gr. 10 km), Iveta Malta ( 4. vieta v.gr. 10 km).

Septiņi kluba biedri, veiksmīgi cīnoties ar karstumu, veica pamatdistanci – pusmaratonu 21 km garu distanci.

Japiezīmē, ka BigBank SKRIEN LATVIJA seriāls norisinās 7 posmos, kur veicot vismaz 5 posmus ir iespēja cīnīties par kopvērtējuma naudas balvām. Savukārt Andrejam Jesko, Rolandam Jierkim, Agnesei Gailumai, Kristīnei Gailumai, Elvitai Kotānei, Ilonai Špunderei, Ērikam Džuļam, Jānim Bogdanam, Aldim Bogdanam, Ivetai Maltai un Velgai Lācei novēlam atlikušajos divos posmos Valmierā un Siguldā sasniegt vēl augstākus rezultātus, lai spētu cīnīties par godalgām kopvērtējumā. Pagaidām viņi visi atrodas tā saucamajā olimpiskajā sešiniekā, atbilstoši katram pārstāvot savu vecuma grupu.

Kluba skrējēji pateicas Rēzeknes novada pašvaldībai un Igoram Derjaginam, Rēzeknes novada sporta dzīves vadītājam, par sarūpēto transportu.

 

 

Edgars un Māra Kļaviņi
SK MAGNEN

skrejeji kuldiga mara Sergejs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0