Arī šogad pavasarī gaidāmas iedzīvotāju sapulces Rēzeknes novada pagastos

Publicēts 19.02.2016

Jau pavisam drīz- marta mēnesī atsāksies iedzīvotāju sapulces Rēzeknes novada pagastos. Pirmā sapulce notiks jau 2.martā un iedzīvotāju sapulces turpināsies līdz 30.martam, kad būs apmeklēti visi pagasti. Sapulcēs iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar pagasta pārvaldes veikumu iepriekšējā gadā, kā arī ar informāciju par darbu plānu šim gadam, jo budžets jau ir sastādīts un apstiprināts.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šajā pavasarī sapulcēs piedalīsies gan Rēzeknes novada pašvaldības vadība, gan deputāti, gan arī pagastu pārvaldnieki un pagastu pārvalžu darbinieki, kuri iepazīstinās iedzīvotājus ar paveikto savās jomās.

Iedzīvotāji aicināti būt aktīvi un piedalīties iedzīvotāju sapulcēs, jo tas dod iespēju gan izzināt pagasta finansiālo situāciju, gan arī uzdot kādu sasāpējušu jautājumu pagasta un novada vadībai!

Pagastu apmeklējumu grafiks

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0