Ārlietu ministrija izsludina granta projektu konkursu attīstības sadarbības projektiem

18.05.2016

Projekti

13. maijā Ārlietu ministrija (ĀM) izsludina granta projektu konkursu „Atbalsts attīstības sadarbības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs” Eiropas Savienības Austrumu partnerības valstīs - Gruzijā, Moldovā, Ukrainā, kā arī Centrālāzijas valstīs – Kirgizstānā, Tadžikistānā, Uzbekistānā.

Saskaņā ar 18. aprīļa Ministru kabinetā apstiprināto Attīstības sadarbības politikas plānu 2016. gadam, granta projektu konkursam attīstības sadarbības projektu īstenošanai noteiktajās saņēmējvalstīs paredzēts finansējums 231 000 eiro.

Saskaņā ar Starptautiskās palīdzības likuma 9. panta 5. daļu granta projektu konkursā var pieteikties un grantu saņemt tiešās un pastarpinātās valsts pārvaldes iestādes, pašvaldības, citas valsts iestādes, kā arī biedrības, nodibinājumi, komersanti un arodbiedrības. Grantu nevar saņemt politiskās partijas un to apvienības.

Projekti ir iesniedzami līdz 2016. gada 10. jūnija plkst. 17.00.

ĀM projektus izvērtēs līdz 29. jūnijam, un informācija par uzvarētājiem tiks publicēta ĀM mājaslapā.

Granta projektu konkursa nolikums un pielikumi atrodami ĀM mājaslapā.

Grantu projekta konkursa nolikums

Nolikuma pielikumi:

1. Attiecināmo izmaksu klasifikācija
  2. Projekta iesnieguma paraugs (.pdf formātā) (.doc formātā)
  3. Projekta iesniedzēja apliecinājuma  paraugs (.pdf formātā) (.doc formātā)
  4. Projekta budžeta tāmes paraugs (.pdf formātā) (.doc formātā)
  5. Projekta iesniegumu izvērtēšanas kritēriji
  6. Līgums ar pielikumiem (.pdf formātā) (.doc formātā)

Tālrunis informācijai: 67016285,  e-pasti: mfa.cha@mfa.gov.lv un  attistibassadarbiba@mfa.gov.lv.