ASV vēstniecība izsludina pieteikšanos Fulbright T.E.A. programmai skolotājiem

Publicēts 09.03.2018

Teaching Excellence and Achievement (TEA) programmas ietvaros skolotājiem būs iespēja piedalīties sešu nedēļu apmācības kursos ASV 2019. gada pavasarī vai rudenī. Programmas gaitā skolotāji pilnveidos savas mācīšanas prasmes, apgūs jaunākās iemaņas mācīšanā un darbam klasē, attīstīs vadības iemaņas un iepazīties ar jaunāko tehnoloģiju izmantošanu pedagoģiskajā darbā, kā arī dalīties pieredzē ar citu valstu kolēģiem. Šie kursi ietver arī 40 stundu praksi ASV skolās un dažādu ASV pilsētu apmeklēšanu.

TEA programmai aicinām pieteikties vidusskolas līmeņa pilna laika skolotājus ar vismaz piecus gadu pieredzi, kuri māca angļu valodu kā svešvalodu, sabiedrības mācību, matemātiku kā arī eksaktās zinātnes, tostarp speciālās izglītības skolotājus šajos mācību priekšmetos.

Pieteikšanās beigu termiņš 2018. gada 16. aprīlis.

Pieteikšanās anketas un sīkāka informācija par programmu ir pieejama šeit https://lv.usembassy.gov/education-culture/tea-program/

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0