ASV vēstniecības Rīgā sludinājums: Silmalas pirmsskolas izglītības iestādes fasādes siltināšana

Iepirkuma Nr.: FA3103-16-R-0301
Projekta nosaukums: Silmalas pirmsskolas izglītības iestādes fasādes siltināšana, Skolas iela 3, Gorņicas ciems, Silmalas pagasts, Rēzeknes novads
Projekta finansējuma robežas: No $100,000 līdz $250,000.
Kopsavilkums: Vienkāršotā renovācija Silmalas pirmsskolas izglītības ēkā Rēzeknes novadā. Šī projekta ietvaros vietējais uzņēmējs strādās kopā ar ASV un Latvijas militārajiem inženieriem. Uzņēmējam jānodrošina viss nepieciešamais – darba spēks, darba rīki, materiāli, aprīkojums, transports, un citi priekšmeti, kā arī kvalitātes uzraudzība un garantijas saistības, lai veiktu fasādes siltināšanu saskaņā ar darbu aprakstu (Statement of Work) un vietējiem būvnormatīviem.
Ieinteresēto piegādātāju sanāksme plānota 2016. gada 12. aprīlī plkst. 13:00 Silmalas pirmsskolas izglītības iestādē Skolas ielā 3, Gorņicas ciemā, Silmalas pagastā, Rēzeknes novadā. Uzņēmējiem obligāti jāpiedalās sanāksmē 12. aprīlī, lai iesniegtu piedāvājumu iepirkumā.
Visi rasējumi un iepirkuma dokumentācija pieejami sazinoties pa e-pastu ar iepirkumu speciālistu Brian Cooper, e-pasta adrese: brian.cooper.4@us.af.mil.
Iepirkuma piedāvājums jāiesniedz angļu valodā un cenas jānorāda ASV dolāros.
Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: 2016. gada 18. aprīlis, līdz 16:00 (pēc Latvijas laika). Piedāvājumi jāiesniedz elektroniski uz e-pastu: brian.cooper.4@us.af.mil
Uz piegādātāju sanāksmi iepriekš pieteikties ne vēlāk kā līdz 11. aprīlim, nosūtot uzņēmuma datus un personas vārdus/uzvārdus pa e-pastu: Gunita.migliniece.ln@mail.mil.
SOLICITATION ANNOUNCEMENT
Solicitation No.: FA3103-16-R-0301
PROJECT NAME: Replacement and Insulation of Facade at Silmala Kindergarten, Skolas iela 3, Gorņica village, Silmala Rural Territory, Rēzekne Municipality
PROJECT MAGNITUDE: Between $100,000 and $250,000.
SUMMARY: Simplified renovation of a building of Silmala Kindergarten, Rezekne Region. On this project the local vendor will be working with U.S. and Latvian military engineers. Contractor will be required to provide all labor, tools, parts, material, equipment, transportation, incidentals, quality assurance and warranty, as well as any other items and services required to Replace and Insulate the Facade in accordance with the Statement of Work (SOW) and local construction regulations.
Pre-proposal Site visit is scheduled for 12 April at 1300 local time at Silmala Kindergarten, Skolas iela 3, Gorņica village, Silmala Rural Territory, Rēzekne Municipality. Contractors must attend the site visit on 12 April 2016 in order to be eligible to bid on the project.
All drawings and documentation is available via e-mail by contacting SMSgt Brian Cooper at brian.cooper.4@us.af.mil
All proposals must be submitted in English and all prices must be submitted in US Dollars.
Bids are due by 16:00 Latvia local time on 18 April 2016. Offerors shall submit proposals to SMSgt Brian Cooper via email to brian.cooper.4@us.af.mil
If you are interested in attending the site visit, please send a confirmation e-mail with your company details no later than 11 April 2016 to Gunita Migliniece at Gunita.migliniece.ln@mail.mil