Atbalstiet projektu “Boņuka šķēršļu taka Sakstagala pagastā”

Publicēts 12.05.2015

Šogad jau otro reizi „Narvesen” kopā ar jauniešu organizāciju „Avantis” rīko projektu konkursu „Diena kā piedzīvojums”, kura ietvaros jauniešu organizācijas un interešu centri visā Latvijā tika aicināti pieteikt savas idejas jauniešu aktīva dzīvesveida veicināšanai savā apkaimē, lai saņemtu līdz 2000 EUR finansējumu to realizācijai.

Sakstagala pagasta biedrība Aktīvās atpūtas un sporta biedrība “AZOTE” ir iesniegusi konkursam projektu “Boņuka šķēršļu taka Sakstagala pagastā”". Projekta mērķis ir izveidot „Boņuka šķēršļu taku”, kas attīstīs un daudzveidos jauniešu aktīva dzīvesveida iespējas Sakstagala pagastā, veicinot jauniešu fizisko aktivitāti, pārbaudi uz veiklību un izveicību, līdzsvara izjūtu, lēkšanas prasmi, pārvarot dažādas šķēršļu joslas, vienlaikus veicinot jauniešu cieņu un interesi par sava pagasta vērtībām, popularizējot J.Streiča filmas „Cilvēka bērns” romāna autora Jāņa Klīdzēja dzimto vietu, Sakstagala pagastu.

Projekts ir izvirzīts otrajai konkursa kārtai, kas ir balsošanas kārta. Otrajā kārtā izvirzītie projekti tiek nodoti iedzīvotāju balsojumam, kurā tiek noteikts viens uzvarētājs katrā plānošanas reģionā, mūsu gadījumā 1 projekts Latgales reģionā.

Lūgums visiem, kam ir iepatikusies projekta ideja un ir vēlme atbalstīt mūs, balsojiet par projektu katru dienu līdz 30. maijam no katra sociālā tīkla (facebook, draugiem.lv un Twitter).

Balsot var šeit: http://www.narvesen.lv/piedzivojums/
Tur jāuzklikšķina uz Latgales reģiona un jāatrod projekts “Boņuka šķēršļu taka Sakastagala pagastā”.

 

Liels paldies!!!!

Dace Deksne
Projekta vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0