Atbalstīti 12 jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projekti

07.05.2015

Jauniešiem

Noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības projektu konkurss jauniešiem par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem. Kopumā tika iesniegti 22 projektu pieteikumi, no kuriem 12 aktuālākajiem un oriģinālākajiem tika piešķirts finansējums par kopējo summu 10 000 EUR. Projektu pieteikumu pamatā tika iesniegtas tādas neformālo apmācību idejas kā vides aizsardzības pasākumu popularizēšana un tūrisma nozares attīstīšana Rēzeknes novadā, lauka iemaņu, alpīnisma un pašaizsardzības elementu apgūšana, kā arī māksliniecisko prasmju attīstīšana tādās nozarēs kā aktierspēle, gleznošana un scenogrāfija. Visi atbalstītie jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projekti tiks īstenoti laika posmā no 1. maija līdz 1. novembrim.

ATBALSTĪTIE PROJEKTI
Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!