Atgriežoties skolā pēc brīvlaika, Tiskādu vidusskolas audzēkņus sagaida dāvanas

Publicēts 07.01.2015

Iesākoties 2015. gadam, Tiskādu vidusskolas skolēni, atpūtušies un ar pacilātu noskaņojumu pēc brīvlaika, ir atgriezušies skolā. Tur viņus sagaidīja neparasts pārsteigums – Silmalas pagasta sabiedriskā aktīviste Natālija Stafecka sadarbībā ar Lietišķo sieviešu apvienību mūsu skolēniem bija noorganizējusi dāvanu piegādi. Jaukās un krāsainās dāvanas bija sagādājuši Rīgas 13. vidusskolas skolēni un viņu vecāki Ziemassvētku labdarības akcijas ietvaros. Dāvanām bija sarūpēti gan saldumi, gan galda spēles, gan rotaļlietas un citas nepieciešamas lietas. Turklāt pirms svētkiem Tiskādu vidusskolas un Kruķu pamatskolas radošākajiem un aktīvākajiem bērniem tika dāvātas biļetes uz bērnu baletu Rīgā. Par transporta nodrošināšanu pateicamies Silmalas pagasta pārvaldei un šoferim Ēvaldam Laizānam, kurš mūs droši un ērti aizvizināja uz Rīgu.

Mēs sirsnīgi pateicamies tiem, kuri domāja par mums. Visiem, kuri dāvāja bērniem ticību labajam, ticību tam, ka pasaulē ir cilvēki, kas gatavi dalīties savā sirds liesmiņā.

Tagad pirmsskolas bērniņiem un sākumskolas skolēniem ir daudz jaunu mantiņu, kas viņiem tik ļoti nepieciešamas. Turklāt daudziem bērniem pēc mācībām jāgaida autobuss, kas aizvedīs viņus uz mājām – ar spēlēm šis laiks paiet nemanāmi!

Lai labums, kas dots bērniem, divkārtīgi atgriežas pie cilvēkiem, kas nebija vienaldzīgi. Lai labklājība, mīlestība, prieks un neizbeidzama veiksme viņu ģimenēm.

Pateicības pilno skolēnu, vecāku un Tiskādu vidusskolas un Kruķu pamatskolas struktūrvienības skolotāju vārdā,
Aleksandra Kostina

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0