Atklātais Rēzeknes novada čempionāts volejbolā sievietēm

12.02.2019

Sports

Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar sporta klubu (SK) LATGOLYS VONOGI 10. februārī organizēja atklāto Rēzeknes novada čempionātu volejbolā sievietēm. Atsaucība bija liela, jo pieteicās liels daudzums komandu-10, kas tika sadalītas divās apakšgrupās.
Bērzgalē mērojās spēkiem "Malta”, "Arniks”, DNBJSS 1, DNBJSS 2, Krāslava, Adamovas sporta zālē - SK”Spāks” ,”Kaunata”, ”Adamova”, Rēzeknes BJSS 1 un BJSS2. Spēļu gaitā iezīmējās favorīti- "Adamova", "Arniks", "Malta" un Rēzeknes BJSS 1-, kas arī sadalīja medaļu komplektus. Pirmajā pusfinālā tikās komandas ’’Arniks" pret Rēzeknes BJSS 1. Cīņa bija sīva, bet uzvarēja pieredze -"Arniks”, kura rindās spēlēja arī Latvijas izlases spēlētāja Kristīne Dzierkale. Otrajā spēlē spēkiem mērojās „Malta” pret „Adamovu”. Pirmais sets pagāja „Maltas” zīmē, meitenes labi saspēlējās, daudzveidīgi uzbruka un ļoti labi nospēlēja aizsardzībā. Otrajā setā „Adamova” parādīja, ka „pulveris vēl ir sauss”, norisinājās līdzīga cīņa, bet pašās beigās „Malta” tomēr bija labāka. Jāatzīst, ka „Adamovas” komanda nebija spēcīgākajā sastāvā, jo grupu turnīra pēdējā spēlē traumu guva viena no labākajām komandas uzbrucējām. Spēle par 3. vietu Rēzeknes BJSS 1 pret „Adamova” bija ļoti interesanta, jo uzvaras setos tika dalītas, bet, rēķinot ‘’mazos punktus” , pārākas bija Rēzeknes BJSS 1 meitenes. Fināls izvērtās trillera cienīgs. Satikās līdzvērtīgi sāncenši. Jāpiemin tikai viens aspekts, ka, vienojoties ar komandu kapteiņiem, tika nolemts, ja setos komandas dalīs uzvaras, notiks arī trešais – uzvaru nesošais - sets. Pirmajā setā pārākas bija Maltas komandas meitenes, otrajā -„Arniks” pārstāves. Skatītāji sagaidīja „saldo ēdienu”- 3. setu. Sets izvērtās ļoti interesants un pamācošs jaunajai volejbolistu paaudzei, ka nekad nedrīkst nolaist rokas. ”Malta” izvirzījās vadībā ar 12-7, kad šķita, ka uzvara būs tuvu, bet fantastiski mača galotni nospēlēja Rogovkas pārstāves un pelnīti kļuva par čempionēm.
Komandas sastāvā:  L.Obrumane, I. Rancāne, K. Rudzīte, K. Dzierkale, L. Bumbiša, M. Ločmele, Karolīna Dzierkale, E. Lukšāne). Apsveicam medaļnieces!
Oskars Krukovskis, Oļegs Žukovs
(SK LATGOLYS VONOGI)
Sacensību rezultāti
IMG-20190210-WA0001 IMG-20190210-WA0003 IMG-20190211-WA0000 IMG-20190211-WA0001 IMG-20190211-WA0002

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!