Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja piedalās „Atvērto dienu” semināros Briselē

Publicēts 06.10.2014

No 6. līdz 9. oktobrim Briselē norisināsies „Atvērtās dienas” („Open Days”) – tie ir semināri vairāku dienu garumā, kas pēdējo desmit gadu laikā kļuvuši par plašāko reģionālajai attīstībai veltīto pasākumu ciklu Eiropā. Rēzeknes novada pašvaldību „Atvērtajās dienās” pārstāvēs Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Anna Jaudzema. Šogad „Atvērto dienu” laikā norisināsies vairāk nekā simts semināri, kurus vienos moto „Augot kopā. Viedas investīcijas iedzīvotājiem.” A.Jaudzema pastāstīja, ka plāno piedalīties semināros, kas īpaši veltīti lauku reģionu attīstībai un uzņēmējdarbības veicināšanai, tostarp semināros „Iespējas darbavietu radīšanai un izaugsmei demogrāfisko pārmaiņu laikā”, „Sadarbība starp universitātēm un pašvaldībām”, „Atbalsta veidi reģioniem, kas atrodas tālu no lielpilsētām” un citos semināros. Jāatzīmē, ka kopumā „Atvērto dienu” laikā ar savu pieredzi un veiksmes stāstiem dalīsies politiķi, eksperti un akadēmiķi no 192 reģioniem un pašvaldībām, pārstāvot kopumā 31 valsti.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0