Atvadas vasarai Ozolmuižā

Publicēts 05.09.2016

31. augustā notika jautrs pasākums bērniem “Atvadas vasarai”, kurā tie varēja iepazīt gan jaunus draugus, gan kopīgi spēlēt dažādas spēles, kuras lika uz brīdi aizmirst, ka būs jāatsāk skolas gaitas. Ne tikai mazākie, bet arī pieaugušie iesaistījās kādās no rotaļām, kas lika visiem kopā atgriezties bērnībā.

Pasākuma sākumā bērni piedalījās dažādās iepazīšanās un iesildīšanas aktivitātēs, lai izkliedētu saspringto atmosfēru un varētu atraisīties nākamajām nodarbēm. Tā kā laikapstākļi mūs visus priecēja un saulīte mūs sildīja, devāmies rotaļās pie Ozolmuižas kultūras nama. Bērni piedalījās dažādās stafetēs, kā arī bija pieejama neliela virvju trase, kuru bērni atzina kā vienu no aizraujošākajām aktivitātēm. Tikmēr mazajām dāmām bija iespēja radoši izpausties, veidojot krāsainas puķes no salvetēm. Pasākuma noslēgumā bērni pulcējās pie svētku galda, kur varēja remdēt slāpes un nedaudz panašķēties.

Šogad tika sveikti 3 Ozolmuižas pagasta pirmklasnieki, kas ir gatavi spert lielu soli savā dzīvē – Dmitrijs Bogdanovs, Darja Šličkova un Evelīna Vidiņa. Ozolmuižas pagasts jums un jūsu vecākiem vēl, lai jums vienmēr blakus ir atbalsts un nekad nepamet spēks, izturība un apņēmība.

Sendija Caune
Foto: K. Runča

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0