Audriņu bērni apgūst drošības noteikumus uz ceļa

Publicēts 16.10.2014

„Esi drošs uz ceļa” – ar šādu devīzi Audriņu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem sācies jaunais mācību gads. Lai izzinātu ceļu satiksmes drošības noteikumus un klātienē iepazītos ar ceļa zīmēm, piecgadīgo un sešgadīgo grupiņas bērni kopā ar skolotājām Tatjanu Laganovsku un Maiju Repšu oktobra sākumā devās uz Rēzeknes pilsētu. Izstaigājot maršrutu no radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs” līdz koncertzālei „GORS”, tika aplūkota un pārrunāta katra ceļa zīme. Liels prieks bērniem bija apgūt luksofora darbību. Bērni apstājās arī pie Rēzeknes upes, lai pārrunātu drošību pie ūdens un pabarotu tur mītošās pīles. Redzot dzīvē, nevis mācoties no grāmatās rakstītā, bērniem ir daudz vieglāk apgūt ceļu satiksmes noteikumus, tāpēc brauciens uz Rēzekni bija ļoti noderīgs un izglītojošs.

Maija Repša
Audriņu PII skolotāja

DSC04010 DSC04038 DSC04039 DSC04048 DSC04066

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0