Audriņu bērni darina dāvanas māmiņām

Publicēts 18.05.2017

Jo vairāk mēs, pieaugušie, dažādojam savu bērnu brīvo laiku, jo straujāk un interesantāk notiek viņu attīstības un personības veidošanas process. Audriņu pagastā attīstīt mazo dzīves pētnieku izziņas procesu palīdz gan pamatskolas mācību spēki, gan vietējās bibliotēkas vadītāja Margarita Platonova. Sagaidot jebkurus svētkus, mūsu izglītojamajiem un citiem pagasta iedzīvotājiem ir dota lieliska iespēja bibliotēkā apmeklēt radošās nodarbības un izgatavot kādu “brīnumiņu” saviem radiem un draugiem. Arī šoreiz, ar nepacietību gaidot Mātes dienas svētkus, mūsu bērni piedalījās radošajā darbnīcā “Dāvana māmiņai” bibliotekāres Margaritas Platonovas vadībā.

Divu stundu laikā krāsainā papīra un kartona kaudze pārvērtās burvīgās atklātnēs un suvenīros māmiņām un vecmāmiņām. Organizatore Margarita palīdzēja visiem klātesošajiem atvērt durvis skaistuma un mīlestības pasaulē. Mūsu mazie meistari guva iespēju īstenot savas ieceres un idejas, lai sagādātu prieku vistuvākajam cilvēkam pasaulē – māmiņai.

Audriņu pamatskolas skolotāja Oksana Brokāne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0