Audriņu pamatskolā īstenots projekts „Ielu basketbola un ielu futbola inventāra iegāde”

11.11.2016

Izglītība

Ielu basketbols un ielu futbols ir mūsdienīgs un arvien popularitāti iegūstošs sporta veids jauniešu vidū, kurā var iesaistīties gan jauni, gan arī gados vecāki jaunieši. Arvien biežāk notiek STREET GAMES sacensības dažādās pilsētās, kurās vēlējāmies piedalīties arī mēs. Bet, lai piedalītos, bija vajadzīgs inventārs, ar ko trenēties.

Tāpēc mēs - Audriņu pamatskolas skolēnu pašpārvalde – uzņēmāmies koordinēt projekta iesniegšanu Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursā par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem 2016. gadā. Rezultātā mums tika piešķirti 580.00 EUR ielu basketbola grozu un ielu futbola vārtu iegādei.

Skolēnu pašpārvaldes sapulcē nolēmām, kuru inventāru iegādāsimies, bet finansējuma atbalsts pilnībā netika iegūts projekta konkursā, tāpēc lūdzām skolas direktori līdzfinansēt inventāra iegādi no skolas budžeta.

Ziemas periodā aktīvi trenēsimies ielu basketbolā un ielu futbolā, bet pavasarī notiks pirmās sacensības, ko nolēmām rīkot patstāvīgi. Jaunieši no mūsu skolas varēs startēt STREET GAMES sacensībās arī citās pilsētās. Ar organizētajiem pasākumiem vēlamies ne tikai pierādīt, ka tas ir interesanti un aizraujoši, bet arī atturēt pagasta jauniešus no kaitīgiem ieradumiem (pīpēšanas, alkohola, narkotikām), veicināt jauniešu veselīgu dzīvesveidu, interesi par sportu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu pēc mācībām, starpbrīžos, brīvdienās un vasaras laika periodā.

Audriņu pamatskolas skolēnu pašpārvalde