Audriņu pamatskolā noritēja Māmiņu dienai veltīts pasākums

Publicēts 15.05.2014
Māmiņu diena Audriņos

Ikdienas steigā bieži piemirstas pienākt pie māmiņas, apmīļot to un pateikt kādu jauku, siltu vārdiņu, bet katra bērna sirsniņā šie vārdiņi slēpjas. Arī Audriņu pamatskolas audzēkņi 13. maijā vēlējās pateikties savām māmiņām ar pasākumu, kuram gatavojoties, skolotāji neliedza savus padomus, ierosinājumus un idejas.
Skolas foajē tika rīkota krāsaina izstāde, kur māmiņas tēls bija dominējošais, bet skolas zāle sagaidīja ciemiņus rotāta ar skaistiem un pavasarīgiem ziediem. Pasākumā skanēja sirsnīgi apsveikumi māmiņām un vecmāmiņām, tika skandinātas dažādas skanīgas un jaukas dziesmas, kur māmiņas un vecmāmiņas tika cildinātas un celtas godā. Arī mazie dejotāji sveica māmiņas ar jautru deju, bet teātra pulciņa dalībnieki rādija ludziņu ar laimīgām beigām. Multfilma par mazo zilonēnu, kas meklēja savu māmiņu, lika aizdomāties par to, ka māmiņa katra dzīvē ir ļoti svarīgs cilvēks un cik grūti ir tiem, kam nav māmiņas.
Apsveikumi aizkustināja visas klātesošās māmiņas un vecmāmiņas ar savu sirsnību, mīļumu un labsirdīgo atmosfēru, kas valdīja arī pēc koncerta, kad vecāki un viņu atvasītes varēja atpūsties skaistas mūzikas gaisotnē pie galdiņiem, parunāties viens ar otru un pacienāties ar sarūpēto mielastu.

Liāna Teirumnieka
Audriņu pamatskolas direktore

 

Māmiņu diena AudriņosMāmiņu diena AudriņosMāmiņu diena AudriņosMāmiņu diena AudriņosMāmiņu diena AudriņosMāmiņu diena AudriņosMāmiņu diena Audriņos

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0