Audriņu pamatskolā notika radošā darbnīca kopā ar Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem

Publicēts 26.02.2018

Audriņu pamatskolā 21. februārī notika radošā darbnīca, kurā piedalījās Audriņu pamatskolas 4.-9. klašu skolēni, savukārt vadīja šo darbnīcu Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi.

Kā min darbnīcas vadītāji, tad radošajās darbnīcās nav nepieciešamas specifiskas dalībnieku prasmes vai zināšanas. Radošo darbnīcu laikā tiek veidots kāds mākslas darbs, kura veidošanas laikā fokuss tiek vērsts uz savstarpējo sadarbību un komunikācijas uzlabošanu.

Arī mūsu skolas audzēkņi mācījās savstarpēji sadarboties un komunicēt. Nodarbības laikā tika veidotas interesantas un saliekamas spēļu mantiņas no koka, apgleznotas Lieldienu olas pašu izdomātā dizainā, apgūta prasme kā no viena auduma gabala uzšūt četrus dažādus tērpus īsā laika sprīdī, kurus var uzģērbt uz pasākumu. Katru apģērbu bija jāmāk arī skaisti nodemonstrēt apkārtējiem. To izdarīt nebija tik viegli, jo bija skaisti jānodefilē pa „mēli”. Lai mūsu skolas meitenes varētu interesanti prezentēt savus apģērbus, pirms uzstāšanās, RMDV audzēknes viņām mācīja pareizas stājas pamatus – kur jāskatās, kā pareizi jātur rokas un jāiet, lai tērps, ko demonstrē, ieinteresētu apkārtējos.

Liels paldies RMDV pedagogu komandai, kas atbalsta šāda veida pasākumus, kā arī audzēkņiem par radošo nodarbību, kas lika uz nelielu brīdi katram darbnīcas dalībniekam justies kā īstam māksliniekam.

 

Informāciju sagatavoja Audriņu pamatskolas direktore Liāna Teirumnieka

IMG_5619 IMG_5622 IMG_5631 IMG_5639 IMG_5645 IMG_5649

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0