Audriņu pamatskolā turpinās pieteikšanās nometnei „Es vidē, vide manī – 2015”

Publicēts 23.07.2015

Rēzeknes novada Audriņu pagastā, Audriņu pamatskolā jau otro gadu pēc kārtas, no 3. augusta līdz 14. augustam notiks nometne „Es vidē, vide manī – 2015”. Nometne tiek līdzfinansēta Latvijas vides fonda projektu vadlīnijas „Atbildīgs dzīvesveids” aktivitātē ”Vides izglītības nometņu organizēšana skolas vecuma bērniem”. Šāda nometne tika organizēta arī 2014. gadā, sniedzot pozitīvu rezultātu skolas vecuma bērnu vides izglītībā un audzināšanā.

Nometnes galvenais mērķis ir turpināt pagājušajā gadā iesākto darbu un piesaistīt skolas vecuma bērnus lietderīga brīvā laika pavadīšanai vasaras periodā, turpināt iepazīt un pētīt apkārtējo vidi un dabu, tās problēmas, kā arī meklēt risinājumus, apgūt noteiktas zināšanas un motivāciju īstenojot arī pasākumus, kas saistīti ar atbildīgu un videi saudzīgu dzīvesveidu.

Pieteikšanās nometnei turpinās līdz 29. jūlijam (ieskaitot). Dalības maksa – 45 EUR. Katru rītu un vakaru dalībniekus no un uz nometni nogādās autobuss.

Pasteidzieties pieteikties, jo vietu skaits nometnē ir ierobežots!

Liāna Teirumnieka,
Audriņu pamatskolas direktore

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0