Audriņu pamatskolas 1.-3. Klašu skolēni konkursā „ALAAS” gūst godalgotas vietas

Publicēts 01.03.2016

Katram bērnam ir interesanti uzzināt kaut ko jaunu un piedalīties spēlēs, rotaļās un konkursos. Mūsu skolas bērni nav izņēmums.

Pagājušā gada rudenī SIA “ALAAS” izsludināja konkursu “ALAAS simbols”. Pēc konkursa noteikumiem dalībniekiem bija jāizveido radošs darbs no izlietoto iepakojumu materiāliem, ko var šķirot, lai otrreiz pārstrādātu. Izmēri un izpildes tehnika nebija svarīgi.

Bērniem bija dota iespēja pielietot savas zināšanas un prasmes strādāt ar dažādiem materiāliem, fantazēt un izgudrot, piesaistīt darbam arī savus vecākus.

Mūsu skolas sākumklašu skolēni tā arī darīja. 1.klase, kopā ar savu klases audzinātāju Oksanu Brokāni, nolēma veidot vienu kopīgu darbu. Sanāca ļoti jautri vīriņi no izlietotajām kafijas glāzēm. 2.klase, kopā ar savu klases audzinātāju Alīnu Krasovsku, veidoja glāzīti zīmuļiem un pildspalvām no diegiem. No 3.klases piedalījās Milana Ovčinnikova ar savu māmiņu. Milana veidoja sniegavīru no izlietotajām plastmasas glāzītēm. Sanāca apjomīgs un interesants darbs.

Visi darbi bija iesniegti SIA “ALAAS” novērtēšanai. Radošos darbus vērtēja žūrijas komisija, kas vērtēja darbu atbilstību tematam, izpildījuma kvalitāti. Mūsu darbi tika novērtēti un mūs uzaicināja uz apbalvošanas pasākumu, kas notika 29. janvārī Rēzeknes pilsētas Nacionālo biedrību kultūras namā. Uzvarētājus apsveica un pasniedza vērtīgas balvas. Pateicību par ieguldīto darbu izteica arī skolotājiem, kuri iedrošināja savus audzēkņus.

Visiem konkursa uzvarētājiem tika dāvāta iespēja noskatīties teātra – studijas “Joriks” jauniešu studijas pirmizrādi – mūziklu visai ģimenei “Zaļais sivēntiņš”. Ne tikai bērni, bet arī pieaugušie bija emociju pārpildīti un iespaidu pietika, lai dalītos ar saviem tuviniekiem.

Starpbrīdī mēs apskatījām visus 45 iesniegtos darbus. Mājās atbraucām vēlu, bet ļoti priecīgi, apmierināti un pastāstījām visiem par to, ko redzējām.

Sagatavoja Audriņu pamatskolas skolotāja Tatjana Vabale

 Mēs kopā!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0