Audriņu pamatskolas jaunie fotomākslinieki veiksmīgi piedalās konkursā

Publicēts 14.05.2019

Audriņu pamatskolas skolēni 2018./2019. mācību gadā Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros piedalījās brīnišķīgā Latvijas skolu jaunatnes foto konkursā “Mana zeme skaistā”. Konkursā piedalījās 22 Audriņu pamatskolas jaunie fotomākslinieki.  Konkursa mērķis bija Latvijas skolu jaunatnē stiprināt piederības sajūtu un savas zemes mīlestību.

Skolēni ar lielu aizrautību un interesi vēroja skaisto Latvijas dabu un iemūžināja savās fotogrāfijās. Pašas labākās fotogrāfijas tika ievietotas projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kuras apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par saviem favorītiem.

Visvairāk balsis saņēma 6. klases skolnieces Anastasijas Putinas darbs (70 balsis), iegūstot 1. vietu, 6. klases skolnieces Milanas Ovčinnikovas darbs (41 balsis), iegūstot 2. vietu, un 6. klases skolnieces Elīnas Melānes darbs (32 balsis), ierindojoties 3. vietā, kā arī 5. klases skolnieces Irinas Tihomirovas, 6. klases skolnieku – Nikitas Razumejeva, Artjoma Laškova, Andreja Vasiļjeva un Jurija Rakitjanska darbi un 9. klases skolnieka Vladislava Burova darbs. Malači!

Šo visu skolēnu darbi tika izgatavoti kā foto gleznas un 10. maijā atceļoja uz Audriņu pamatskolu. Tagad skolas sienu rotā skolēnu gleznu izstāde, priecējot skolēnus, darbiniekus, kā arī viesus.

Skolēniem ir liels prieks un gandarījums par iespēju savus darbus redzēt skolas telpās. Lielu paldies vēlamies pateikt projekta īstenotājiem “Zinātnes un inovācijas parka” kolektīvam, kā arī visiem Latvijas uzņēmumiem, kuri, ziedojot līdzekļus, atbalstīja šo projektu. Paldies jaunajiem fotogrāfiem un visiem, kuri balsoja un atbalstīja jaunos māksliniekus!

Audriņu pamatskolas skolotāja Dace Vasilevska

20190513_16170620190513_161713

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0