Audriņu pamatskolas sākumskolas skolēni apmeklē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru “Zeimuļs”

Publicēts 29.04.2015

Viena no projektu nedēļas dienām, otrdiena, 21. aprīlis Audriņu sākumskolas skolēniem sākās ar ceļojumu. Mēs devāmies uz Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru “Zeimuļs”. Bērni uzzināja par centra rašanās vēsturi, izpētīja katru “neparastās” celtnes krāsaino stāvu. Mums pat atļāva pabraukāt ar liftu!

Īpašu sajūsmu bērniem izraisīja atklātās terases apmeklējums, no kuras pavērās mūsu acīm burvīgā Rēzeknes pilsētas panorāma. Bērniem tika piedāvāta iespēja no tāda augstuma pūst krāsainos ziepju burbuļus.

Mēs ne tikai staigājām un vērojām, bet arī piedalījāmies radošajā darbnīcā – griezām, līmējām, zīmējām…

“Zeimuļa” spēļu laukumiņš arī nepalika bez mūsu uzmanības. Uz lielā koka zirga uzkāpa un pasēdēja visi bērni.

Bet cik daudz prieka atnesa bērnu kafejnīcas apmeklējums pēc smagas, bet tomēr radošas darba dienas! Garšīgie ēdieni tika apēsti ar gandarījumu, jo daudzi bērni apmeklēja kafejnīcu pirmo reizi dzīvē.

Uz mājām bērni atbrauca pozitīvu emociju pārpildīti!

Trešdiena un ceturtdiena arī “aizskrēja” nemanāmi. Tik daudz darba un laika pieprasa grāmatas tapšana! Savukārt piektdiena, pēdējā projektu nedēļas diena, sagādāja bērniem jaunus patīkamus pārsteigumus – mēs atkal devāmies ceļojumā. Mums durvis vēra Audriņu pagasta bibliotēka. Bērnus viesmīlīgi sagaidīja ne tikai bibliotēkas vadītāja Valentīna Viša, bet arī pasakas varonis – gardēdis Karlsons. Tieši viņam jaunie autori prezentēja savus darbiņus.

Spēles, mīklas, konkursi pavadīja bērnus visu dienu. Pasākuma beigās bērni kopā ar Karlsonu nogaršoja torti. Kādi var būt svētki bez našķiem? Projektu nedēļa sākumskolas skolēniem izdevās ļoti priecīga un radoša.

Gaidīsim ar nepacietību nākamo projektu nedēļu! Noteikti nesēdēsim uz vietas, atkal ceļosim, pētīsim, darbosimies!

 

Oksana Brokāne
Audriņu sākumskolas skolotāja

audrini7 audrini1 audrini2 audrini4 audrini5 audrini6

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0