Audriņu pamatskolas skolēni apmeklē Daugavpils Ledus halli

Publicēts 01.03.2016

13.februārī Audriņu pamatskolas 4.-5.klašu skolēni apmeklēja Daugavpils Ledus halli.

Skolēni jau sen sapņoja par šo braucienu, bet dažādu iemeslu dēļ tas tika atcelts. Februāra vidū sapnis piepildījās. Zēniem un meitenēm pirmie soļi uz slidenā un gludā ledus neizdevās. Daudziem bērniem slidošana kļuva par īstu pārbaudījumu, bet neviens nevēlējas padoties spožajam ledus laukam. Bija daudzas neveiksmes un kritieni, bet skolēnus tas neapturēja, gluži otrādi- viņi vēl ar lielāku degsmi mācījās slidot.

Ritmiska mūzika, smaidošas sejas, priecīgas kustības, jaunas iepazīšanās un jauni iespaidi – tās visas ir aktīvas atpūtas pazīmes, kuras ir katram nepieciešamas.

Liels paldies par brauciena organizēšanu 5.klases audzinātājai Jelenai Pimahovai un autobusa šoferim Jurijam Pontagam.

 Audriņu pamatskolas 4.klases audzinātāja Alla Vorobjova.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0