Audriņu pamatskolas skolēni apmeklē lielāko zinātnes centru Baltijā

Publicēts 06.11.2014

Pirms rudens drēgnuma, 29. oktobrī, Audriņu pamatskolas skolēni nodomāja doties garākā braucienā un apmeklēt lielāko zinātnes centru Baltijā – AHHAA.

Modernais zinātnes centrs Igaunijas pilsētā Tartu neatstāja vienaldzīgus ne pieaugušos, ne bērnus. Mūs pārsteidza dažādas neticamas ierīces un iespējas. Mēs piedalījāmies gan dažādās nodarbībās, gan devāmies kosmosa ceļojumā Megazvaigznes planetārijā, gan iepazināmies ar ūdens pasaules dzīves noslēpumiem. Paši uzvilkām ar virvi savu krēslu 9 metru augstumā, izbaudījām braucienu ar divriteni pa virvi, kas pārvilkta augstu pāri zālei, papriecājāmies par to, cik brīnumaini šķiļas cāļi un kā pazemē dzīvo skudras…

Jaukā un saulainā rudens diena pagāja pavisam nemanot, un bērni neslēpa prieku par iespēju uzzināt tik daudz jauna un saistoša.

 

 

Margarita Platonova
Sandra Jeršova

Audriņu skolēni IgaunijāAudriņu skolēni iepazīst zinātnes centruAudriņu skolēni iepazīst zinātnes centruAudriņu skolēni iepazīst zinātnes centru

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0