Audriņu pamatskolas skolēni apmeklē Zaļās jostas vides festivālu “Mēs par tīru Latviju”

Publicēts 06.06.2016

Šopavasar 27. maijā Audriņu pamatskolas skolēni viesojās Lucavsalas atpūtas parkā Rīgā, kur norisinājās vislielākie svētki videi draudzīga un veselīga dzīvesveida atbalstītājiem. Vērienīgais pasākums “Mēs par tīru Latviju” pulcēja dalībniekus no visas Latvijas un kļuva par vides festivālu visai ģimenei.

Mūsu skolas skolēni, vecāki un mācību spēki visa mācību gada garumā čakli strādāja – vāca makulatūru un nolietoto elektrotehniku, tāpēc Zaļās jostas rīkotais pasākums viņiem bija patīkama atpūta. Tas bija pārsteigumiem pilns – sākot ar to, ka festivālu vadīja un ar muzikāliem priekšnesumiem tajā uzstājās Lauris Reiniks un Samanta Tīna, un beidzot ar to, ka varēja piedalīties izziņas un radošajās darbnīcās, konkursos, paraugdemonstrējumos, meistarklasēs un citās aktivitātēs. Visas aktivitātes bija rūpīgi pārdomātas un sagādāja patīkamu pārsteigumu visu vecumu bērniem.

Izsakām īpašu paldies festivāla “Mēs par tīru Latviju” organizatoriem par vispusīgo labi pārdomāto pasākumu, kā arī Audriņu pamatskolas skolēniem, vecākiem un pedagogiem par paveikto milzīgo darbu un “zaļo domāšanu”!

Oksana Brokāne,
Audriņu pamatskolas skolotāja 

IMG_5184[1] IMG_5188[1] IMG_5189[1] IMG_5190[1] IMG_5193[1] IMG_5197[1] IMG_5201[1] WP_20160527_13_34_49_Pro

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0