Audriņu pamatskolas skolēni dodas nometnē uz Vāciju

Publicēts 07.07.2014

Audriņu pamatskolas skolēni vecumā no 8 līdz 15 gadiem 4. jūlijā izbrauca ar prāmi no Ventspils ostas uz Vācijas pilsētu Selmu, kur piedalīsies sešu dienu nometnē. Šādu iespēju skolēniem un viņus pavadošajiem skolotājiem sagādāja Vācijas Policijas asociācija sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību.

Kaut gan brīvdienu nometņu īstenošana īsti neietilpst Vācijas Policijas asociācijas galvenajos uzdevumos, asociācija plaši un ilgstoši strādā ar sociālajām un humānajām  atbalsta programmām gan Latvijā, gan arī citās valstīs, kurām nepieciešams papildu atbalsts. Ar Latviju asociācija cieši sadarbojas jau kopš 1995. gada.

Vācijas Policijas asociācijas brīvprātīgie ir noorganizējuši plašu programmu, ar dažādām brīvā laika aktivitātēm, sporta spēlēm, sacensībām, iespēju izmantot baseinu un sporta zāli, doties ceļojumos, lai nometne izdotos tik tiešām saturīga un interesanta.

Liāna Teirumnieka
Audriņu pamatskolas direktore

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0