Audriņu pamatskolas skolēni iepazīstas ar viesu nama darbu

Saulainā maija dienā Audriņu pamatskolas 7.-9. klašu skolēni ieradās skaistā, sakoptā vietā, kas atrodas netālu no Rēzeknes, upes krastā blakus autoceļam A12, lai piedalītos Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes KAA projekta ietvaros organizētā pasākumā “Atver profesijas durvis!” viesu namā “ Zaļā sala”.
Viesu nama saimniece laipni sagaidīja skolēnus un iepazīstināja ar viesu nama darba specifiku, sniegtiem pakalpojumiem. Viesu nams darbojas jau desmit gadus, piedāvājot viesiem vairākus pakalpojumus - svinību galdu klāšanu, naktsmītnes, semināru, banketu rīkošanu. Ir pieejams bezmaksas bezvadu internets. Viesiem tiek nodrošināta piekļuve upei un dārzam ar āra mēbelēm. Vasarā var spēlēt galda tenisu un mini golfu, ir bērnu rotaļu laukums. Viesi var nodarboties ar dažādām aktivitātēm, tostarp makšķerēt un doties pārgājienos. Naktsmītnei ir bezmaksas privātā autostāvvieta.
Saimniece iepazīstināja ar saviem praksē esošajiem jauniešiem no Rēzeknes. Rosināja mācīties, apgūt profesijas, kurās varētu strādāt no sirds, pastāstīja par viesu uzņemšanā nozīmīgām prasmēm un zināšanām, kas nepieciešamas, lai varētu izveidot un uzturēt šādu viesu māju. Pasākuma laikā skolēniem tika dota iespēja parādīt savas prasmes galda klāšanā, salda cienasta un kokteiļa pagatavošanā. Visiem garšoja. Nav brīnums, ka viesu nams saņem augstus apbalvojumus, atsauksmes un novērtējumus.
Audriņu pamatskolas skolniece Jeļena ierakstīja arī mūsu skolēnu pateicības vārdus viesu grāmatā. Paldies par intereses rosināšanu viesu nama saimniecei.
Audriņu pamatskolas skolotājas Iveta Rundāne un Mudīte Leiduma
Zsala 3 Zsala 4 Zsala 5 Zsala 6 Zsala 7