Audriņu pamatskolas skolēni veiksmīgi startē šovā „Vara Talants 2016” Bērzgalē

Publicēts 05.04.2016

 

Trešo gadu pēc kārtas ar skanīgu dziesmu brauca deviņgadīgā Milana Ovčinnikova, kura ir radoša, aktīva meitene un kurai ļoti patīk dziedāt. Viņa izpildīja dziesmu „Проста песня”. Savu atraktīvo priekšnesumu brauca parādīt divas māsas – astoņgadīgā Jeļena un divpadsmit gadīgā Anastasija Putinas, kurām piemīt dažādi talanti – viņas prot stāstīt dzejoļus, dziedāt un spēlēt teātri, bet šoreiz viņas spēlēja ar glāzēm. Kā trešais priekšnesums bija deja, kuru izpildīja deju grupa „Одноклассницы”. Šīs grupas sastāvā ir trīs dejojošas, aktīvas un sportiskas vienpadsmitgadīgas meitenes – Jekaterina Razumejeva, Viviana Laškova un Aļona Vilipsone.

Paldies par viesmīlību Bērzgales kultūras nama kolektīvam un visiem, kuri piedalijās, lai šis šovs notiktu! Paldies visām dalībniecēm! Kā arī lielu paldies jāsaka – par ieguldīto darbu Audriņu pamatskolas mūzikas skolotājai Nadeždai Osipovai, par priekšnesumu un atbalstu – abu māsu mammai Taisijai Putinai un vecākajai māsai Tatjanai Zundānei – Seilei, kā arī atsaucīgajam skolas autobusa vadītājam Jurijam Pontagam!

 

Dace Vasilevska
Audriņu pamatskolas direktores vietniece

IMG_2470 IMG_2408 IMG_2418 IMG_2421 IMG_2438 IMG_2461 IMG_2462

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0