Audriņu pamatskolas skolēniem februāris- aktīvs mēnesis

Publicēts 23.02.2016

Februāra pirmā puse Audriņu pamatskolā bija notikumiem bagāta. Skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās.

Katru gadu tradicionāli mēs svinam mīlestības dienu. Arī šogad 12. februāra rīts sākās ar Valentīndienas pasākumu skolā, bet dienas beigās 8. un 9. klases skolēni devās uz draudzības vakaru Dricānos, kur romantiskā, atraisītā un jautrā gaisotnē dejoja, dziedāja, piedalījās konkursos un stafetēs.

Savukārt 16. februārī Audriņu pamatskolā viesojās biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” pārstāves Eva Rubene, Gunta Krukovska un Marina Minasyan (Armēnijas Sarkanais Krusts). 4. – 9. klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar Latvijas un Armēnijas Sarkanā Krusta darbību, noskatīties aizraujošu prezentāciju par rīkotajiem pasākumiem Latvijā un Norvēģijā. Tikšanās laikā skolēni atbildēja uz jautājumiem par dzirdēto un redzēto. Aktīvākie saņēma nelielas, bet noderīgas balvas – pildspalvas, atstarotājus, pincetes.

Paldies Evai, Guntai un Marinai par atsaucību!

Sandra Jeršova

 20160216_141658

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0