Audriņu sākumskolas skolēni radoši sagaidīja Jauno 2017. gadu

24.01.2017

Izglītība

Viena no svarīgākajām prioritātēm mācību procesā sākumskolā ir jēgpilnas lasītprasmes veicināšana. Tāpēc Audriņu sākumskolas skolotājas jau otro gadu cieši sadarbojas ar pagasta bibliotēku. Gandrīz katru mēnesi bibliotēkas radošā vadītāja Margarita Platonova organizē attīstošus pasākumus mūsu izglītojamajiem.

Sagaidot Jauno 2017. gadu, decembrī mazie audrinieši cītīgi zīmēja gada simbolu – gaili. Putni bērnu skatījumā sanāca dažādi, bet visi – krāsaini, jautri, neprasti un burvīgi. Radošās darbnīcas vadītāja Margarita meistarīgi palīdzēja īstenot mazuļu fantāzijas – un uz balta papīra atdzīvojās pasakainie tēli – gailīši.

Skolēniem tika dota iespēja ne tikai klusiņām zīmēt, bet arī pastāstīt par savām iecerēm, padalīties, kas ir izdevies labi, kas vēl jāpilnveido turpmākajā darbā. Visi zīmējuma konkursa dalībnieki saņēma balvas.

Vienlaikus ar Audriņu pagasta bibliotēkas rīkotajiem pasākumiem, Audriņu pamatskolā tika organizēta rokdarbu izstāde “Brīnumgailītis”. Izglītojamie kopā ar saviem vecākiem veidoja 2017. gada simbolu – gailīti no dažādiem materiāliem – auduma, papīra, kartona, kreppapīra, plastilīna, pat no pērlēm. Tā radoši mēs noslēdzām pirmo mācību semestri.

Uzsākot otro semestri, Audriņu pagasta bibliotēkā tika organizēta vēl viena radošā darbnīca – atklātņu darināšana. Vadītāja Margarita Platonova akcentēja vides piesārņojuma problēmu, atkritumu samazināšanas nozīmi. Tāpēc atklātnes tika veidotas no pēc Jaungada svētkiem palikušajiem iesaiņojumiem, rotājumiem, vizuļiem. Tādējādi nevajadzīgajām lietām bērni uzdāvināja otro dzīvi.

Laipni lūdzam visus ieinteresētos apmeklēt Audriņu pagasta bibliotēku un Audriņu pamatskolu un apskatīt mūsu bērnu zīmējumu un rokdarbu izstādes!

Lielu paldies sakām Audriņu pagasta bibliotēkas vadītājai Margaritai Platonovai par palīdzību bērnu brīvā laika organizēšanā, sadarbību ar Audriņu pamatskolas pedagogiem, vecākiem, izglītojamajiem!

Audriņu pamatskolas skolotāja Oksana Brokāne