Audriņu skolēnu dāvanas Latvijai

Publicēts 27.11.2014
Audriņu pamatskolēnu dāvana Manai Latvijai

Pagājusi Latvijas valsts dzimišanas diena. Rakstnieks Jānis Jaunsudrabiņš ir teicis: „Dzīvo kur dzīvodams, bet nesaki nekad, – te esmu mājās, te esmu atradis jaunu dzimteni. Jo zini: dzimtene ir tikai viena, – kur esi dzimis, kur dzimuši un mūžu nodzīvojuši tavi vecāki, tavi senči, paaudžu paaudzes. ” Vienam Latvija — tās ir mājas ar sarkaniem jumtiem, citam – attāls Latgales ciems, vēl kāds nosauks likteņupi Daugavu vai nelielu ezeriņu. Latvija katram ir sava.

Svētkos ir pieņemts sveikt gaviļnieku. Arī Audriņu pamatskolas skolēni bija sarūpējuši dāvanu Latvijai. To, ka Latvija „dzīvo” katrā sirsniņā, bērni atklāja savos radošajos darbos. Skolas sienu rotā apsveikuma kartiņas (konkurss „Dāvana Manai Latvijai”, zīmējumi (izstāde „Mana Latvija”) un fotogrāfijas (izstāde „Mana Latvija”).

Paldies skolēniem, skolotājiem un vecākiem par atsaucību!

 

Sandra Jeršova

 

Audriņu pamatskolēnu dāvana Manai LatvijaiAudriņu pamatskolēnu dāvana Manai LatvijaiAudriņu pamatskolēnu dāvana Manai LatvijaiAudriņu pamatskolēnu dāvana Manai Latvijai Audriņu pamatskolēnu dāvana Manai LatvijaiAudriņu pamatskolēnu dāvana Manai LatvijaiAudriņu pamatskolēnu dāvana Manai Latvijai

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0