Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas audzēkņu skaits jaunajā mācību gadā divkāršojies

Publicēts 01.09.2017

Jau trešo reizi jauno mācību gadu uzsākot skanēja zvans jaunākajā Rēzeknes mācību iestādē- Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā (ATV). Pedagogu čaklais darbs ir sniedzis lieliskus rezultātus, centralizēto eksāmenu kopvērtējumā ar 67,46% ierindojot skolas absolventu vērtējumu 11.vietā starp visām valsts skolām. Strauji palielinās mācīties gribētāju skaits, un ATV 1.septembrī uzsāka 68 skolēni, kuri nāk no deviņām pašvaldībām – Rēzeknes, Dagdas, Līvānu, Ludzas, Viļakas, Viļānu un Zilupes novadiem, kā arī no Rēzeknes pilsētas un Rīgas.

Uzrunājot skolēnus un pedagogus, ATV direktors Aivars Vilkaste atgādināja, ka aizvadītais mācību gads bijis atbildīga darba gads, kas sniedzis lieliskus rezultātus, un aicināja strādāt kopā, lai arī turpmākie rezultāti būtu labi: “Skolēniem un skolotājiem novēlu nepātraukti attīstīties, nebaidīties no kļūdām, uzdrošināties un visu darīt vēl labāk.”

Savukārt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) rektors Edmunds Teirumnieks sacīja, ka ir pozitīvi pārsteigts par iegūtajiem augstajiem rezultātiem: ”Tas apliecina, ka RTA lēmums dibināt savā paspārnē mācību iestādi bijis pareizs. Lielo skolu eksistence tiek apšaubīta, jo tieši mazās skolas nodrošina individuālu pieeju skolēnam, kā tas Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā.”

ATV dibināta 2015. gadā RTA paspārnē, skolai sniedz atbalstu Rēzeknes novada pašvaldība. Skola piedāvā jauniešiem iegūt kvalitatīvu un mūsdienīgu vispārējo vidējo izglītību, lielāko vērību veltot zinātnei, tehnoloģijām, inženierijai un matemātikai. Skolēni turpinās apgūt Tehnisko angļu valodu un uzsāks apgūt augstākās matemātikas pamatus un lietišķo fiziku.

Diāna Selecka
Autores foto

DSC01147 DSC01148 DSC01149 DSC01153 DSC01156 DSC01159

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0