Autotransporta darbinieku diena Rēzeknes novada pašvaldībā

Publicēts 05.11.2013

1.novembrī ūdenstūrisma attīstības centrā „Bāka” pie Lubāna ezera pulcējās Rēzeknes novada pagastu pārvalžu un pašvaldības administrācijas šoferi, lai kopīgi atzīmētu Autotransporta darbinieku dienu. Ideja rīkot svētkus šoferiem radusies šajā vasarā, Dziesmu un Deju svētku laikā, kad šoferi paši ierosināja – ja ir svētki dziedātājiem un dejotājiem, tad vajadzētu īpašu dienu, lai atzīmētu arī viņu profesionālo veikumu. Svētki ar nolūku tika rīkoti skolēnu rudens brīvdienu piektdienā, kad šoferiem nav jāved skolēni, tāpēc mēroto kilometru ceļš ir īsāks un atliek nedaudz vairāk laika, lai atzīmētu sava aroda svētkus.

Autotransporta darbinieku dienā īpašs paldies tika teikts vairāk nekā divdesmit profesionālākajiem šoferiem, kuri jau daudzu gadu garumā ik dienas apzinīgi veic savus pienākumus un mēro simtiem kilometru, lai pasažierus droši nogādātu gala punktā un pēc tam – atpakaļ mājās. Sveicot šoferus, Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs uzsvēra, ka autotransporta vadītāji ir ne vien atbildīgi braucēji, bet arī mehāniķi, kas vajadzības gadījumā spēj tikt galā ar transportlīdzekļa tehniskajām problēmām un pat sociālie darbinieki vai psihologi, kam reizēm nākas uzklausīt pasažieru dzīves stāstus un problēmas.

Šogad dzimusi jauna tradīcija, jo iecerēts, ka arī turpmāk ik rudeni Rēzeknes novada autotransporta darbinieki pulcēsies kopā. Jāatzīmē, ka nākamgad Autotransporta darbinieku dienā plānots arī organizēt sacensības, lai šoferi savā starpā varētu noskaidrot veiklāko braucēju, labāko mehāniķi un kompetentāko satiksmes noteikumu pārzinātāju.

ATZINĪBAS RAKSTU SAŅĒMĒJI

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0