Basketbola sacensībās “Rēzeknes novada kauss 2018” uzvar Sanktpēterburgas komanda

Publicēts 14.12.2018

1. decembrī tika atklāts starptautiskais sieviešu basketbola turnīrs amatieru komandām, kurš norisinājās Maltas Daudzfunkcionālajā zālē. Turnīrā piedalījās septiņas komandas, starp tām arī pašmāju meitenes, komanda “Moseņis”. Meitenes šoreiz neieguva godalgotu vietu, taču ar cieņu cīnījās turnīrā līdz pašām beigām, kā arī ieguva lielisku pieredzi cīnoties pret sportistēm, kuras spēlē basketbolu profesionālā līmenī. Kā labākā spēlētāja pašmāju komandā tika atzīta Līga Ludborža, kura iekaroja pretinieku un skatītāju simpātijas ar savu ātrumu, meistarību un tiešo metienu.

Godalgoto pirmo vietu ar lielu atrāvienu ieguva komanda “North Legion” no Sanktpēterburgas(Krievija), meitenes bija nepārspējamas savā meistarībā un izturībā. “Suitd” (Krievija) ieguva sudraba medaļu, komanda “Velikie Luki”(Krievija) bronzas medaļu, aiz strīpas palika tādas komandas kā “Kalupe” (Latvija), “Polocka”(Baltkrievija), “Rēzeknes novads”(Latvija) un “Kupishis” (Lietuva) .

Turnīrā tika atzīti komandu labākie spēlētāji:

1. Kupišķis (Lietuva) – Ažubalyte Jūrate

2. Velikie Luki (Krievija) – Poļina Arnautova

3. Suitd (Krievija) – Nadežda Stukalo

4. North Legion (Krievija) – Tatjana Lužņakova

5. Kalupe(Latvija) – Ksenija Starovoitova

6. Polocka (Baltkrievija) – Jekaterina Kaļvinkovskaja

7. Rēzeknes novads – Līga Ludborža

Turnīra MVP balva tika pasniegta Anastasijai Fominai (North Legion).

Paldies komandas atbalstītājiem par lieliskajām emocijām, Rēzeknes novada pašvaldībai par iespēju izbaudīt turnīra atmosfēru, kā arī liels paldies Maltas pagasta pārvaldes administrācijai par ātru organizatorisko jautājumu atrisināšanu!

Rēzeknes novada komandas spēlētāja Sanita Brokāne

Baltkrievijas komanda IMG_2375 IMG_2399 Kalupes komanda kopbilde Krievijas komanda Velikije Luki labākie komandu spēlētāji Lietuvas komanda Maltas pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Skudra pasniedz komandām piemiņas suvenīrus Rēzeknes novada komanda Moseņis Sanktpēterburas komanda Siutd Sanktpēterburgas komanda North Legion turnīra dalībvalstis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0