Bekšos notiks tradicionālie Ozolaines pagasta Sporta svētki

Publicēts 12.08.2014

16.augustā plkst.12:00 Bekšos notiks tradicionālie Ozolaines pagastā Sporta svētki. Šogad sporta svētku devīze ir „Ūdens mūs spārno”. Aicinām piedalīties visus pagasta iedzīvotājus sporta aktivitātēs un pasākumos visas dienas garumā. Sporta spēļu norisē iekļauti netradicionāli sporta veidi, kur katram būs iespēja sevi apliecināt un pārbaudīt veiklību, izturību un zināšanas.

Bērnus priecēs piepūšamās atrakcijas un batuts, būs iespēja izbaudīt savu veiklību ūdens bumbās. Viesosies mākslinieces no Rēzeknes, kas radīs jaukus zīmējumus uz bērnu sejām.

Komandas ar netradicionālu nosaukumu lūdzam pieteikt pie tautas nama vadītāja Sandija Golovenko vai pa tālruni 25127340. Komandas sastāvs 5 cilvēki (3 vīrieši + 2 sievietes). Veiklākajiem un aktīvākajiem vakara noslēgumā piemiņas medaļas no Ozolaines pagasta, pārsteiguma balvas un sponsoru dāvinātās dāvanas.

Atjaunosim spēkus ar pašu vārītu zupu, kopīgi atceroties dienas panākumus un sasniegumus. Vakaru noslēgsim ar DISCO ’90 gadu deju ritmiem.

Sandijs Golovenko
Ozolaines pagasta tautas nama vadītājs

E-pasts: sandijs.golovenko@ozolaine.lv
Tālr.:/Fakss: +371 64640171
Mob.: +371 2527340

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0