Bērni pulcējās “Darbīgā klauna namiņā”

Publicēts 24.02.2020

22. februāra pēcpusdienā Maltas kultūras namā valdīja īpaši jautra un bērnu smiekliem piepildīta gaisotne. Bērni kopā ar vecākiem ļoti kuplā skaitā pulcējās uz radošo pēcpusdienu “Darbīgā klauna namiņā”, kur bērnus sagaidīja divi klauni – puika un meitene.

Klauna dzīves neatņemama sastāvdaļa ir prieks – gan dalīšanās priekā, gan tā radīšana. Tāpēc klauni kopā ar bērniem gan dalījās priekā, kas bija pildīts krāsainos un skaistos balonos, gan kopā radīja un guva prieku no dažādām jautrām aktivitātēm.

Tā kā bērni klauna namiņā ciemojās pirmo reizi, viņiem bija jāiziet klaunu skola, lai kļūtu par pilntiesīgiem “Darbīgā klauna namiņa” locekļiem un pats galvenais – gūtu no tā daudz, daudz prieka!

Jāatzīst, ka uzdevumi nebija viegli. Visiem kopā, vienojoties lielā un draudzīgā komandā, bija jāiemācās staigāt, smaidīt, dejot, elpot, rāpot kā klaunam, locīt dzīvnieciņus no baloniem, kā arī jāiziet uzmanības pārbaudes tests, jāstaigā uz “zelta podiņa”, jānosargā klauna deguns, jādalās smaidā u.c. uzdevumi. Lai vai kā, bet visi galu galā tika uzņemti klauna namiņā, tāpēc katram bija iespēja griezt lielo laimes ratu.

Par piedalīšanos uzdevumu veikšanā visi bērni savā īpašumā saņēma saldumus.

Klauna namiņš bērnus gaidīs pie sevis vēl, lai kopā priecātos kādā tematiskā pēcpusdienā.

 

Mārīte Šadurskas teksts
Elīnas Prusakas, Inas Tučes foto

dziviecinu locisana klauni klauns sagaida locisanaprieks kopbilde laimes rats

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0