Bērnu disenīte- karnevāls Rikavā.

Publicēts 14.01.2019

Janvāris un februāris ir karnevālu laiks. Kaut svētdien putināja sniegs, uz Rikavas kultūras namu devās bērni tērpušies maskās. Kultūras namā notika tradicionālais karnevāls-disenīte bērniem.

Šogad uz karnevālu ieradās 12 maskas. Tie bija pirmskolas vecuma un jaunāko klašu skolēni. Maskas bija dažādas, galvenokārt tās bija dzīvnieku maskas. Bija kaķi, suns, vāvere, bizmārītes, lācis, sniegbaltītes, ragana un taureņu feja un citas maskas. Īpašs prieks bija par bērniem un ģimenēm, kuras rūpīgi bija gatavojušās karnevālam, ieliekot masku gatavošanā izdomu un pūles. Mazajiem bērniem līdzi atnāca vecāki, kuri labprāt piedalījās karnevāla izklaidēs. Bija, jauka, mīļa gaisotne.

Disenītes laikā dejas mijās ar dažādām spēlēm un atrakcijām, kur iesaistījās visas maskas. Par piedalīšanos spēlēs varēja nopelnīt konfektes.

Karnevālā gaidītais Salatēvs nevarēja ierasties, jo bija ieputināts. Uz svētkiem ieradās Sniegbaltīte ar dāvanu maisu, dāvanu pietika visiem. Bērni par maskām un priekšnesumiem saņēma saldumus, bumbas, kubikus-rubikus un citas mantas.

 

Inese Vērdiņa
Rikavas kultūras nama vadītāja

IMG_0211 IMG_0215 IMG_0227 IMG_0247

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0