Bērzgalē notika novusa turnīrs “Bērzgale 2018”

Publicēts 13.03.2018

Sestdien, 10. martā Bērzgales kultūras namā pulcējās novusa spēles cienītāji ne tikai no Bērzgales pagasta, bet arī no Rēzeknes, Nagļiem, Viļāniem, Mežvidiem un pat Rīgas un Carnikavas.

Kopumā V novusa turnīrā “Bērzgale 2018” piedalījās 16 vīri un 8 sievietes. Šogad vīrieši un sievietes sacentās atsevišķi.

Turnīra ierosinātājs un sponsors ir Dainis Svece sadarbībā ar Bērzgales pagasta pārvaldi. Galvenais tiesnesis – pagasta sporta organizators Oļegs Žukovs. Netrūka arī līdzjutēju. Ar apsveikuma uzrunu turnīru atklāja Bērzgales pagasta pārvaldes vadītājs Arvīds Dunskis.

Jāteic, kopumā zālē valdīja draudzīgs sacensību gars. Kopvērtējumā sievietēm 1. vieta viļānietei Annai Laganovskai, 2. vieta mežvidietei Egitai Gutānei, 3. vietu ieguva Valentīna Šlivka no Viļāniem.

Vīriem 1. vieta un kauss Nikolajam Suvorovam no Rēzeknes, 2. vietu spraigā cīņā ieguva viļānietis Gunārs Arbidāns, aiz sevis 3. vietā atstājot Gunāru Bebrišu no Carnikavas. Šie prasmīgie novusa spēlētāji saņēma speciāli šim pasākumam apdrukātus krekliņus.

Novusa turnīrā piedalījās arī 2017. gada balvas “Mūža ieguldījums Latvijas sportā 2017” ieguvējs bērzgalietis Arkādijs Svece. Turnīra dalībniekiem bija iespēja balvu apskatīt klātienē. Arkādijs saņēma neviltotu klātesošo atzinību un apsveikuma vārdus.

Kultūras nama vadītāja Daila Ekimāne

Foto Agnese Tripane

Fotogalerija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0