Bērzgalē notiks jau piektais retromotociklu brauciens “Pīteru ryucīņs”

Publicēts 27.06.2018

Ap Pēterdienu Bērzgalē domubiedru grupa “As, Tu i Jī” rīko netradicionālu retro moto saietu “Pīteru ryucīņs”. Šogad 30. jūnijā “Pītery ryucīņs” ripos jau piekto gadu.

Kā allaž, entuziasti Leons Jerumāns, Aivars Mediniks un Jānis Rancāns aicina savus draugus, paziņas – veco motociklu īpašniekus – pulcēties kopā, lai dotos nelielā izbraukumā pa apkārtnes vēsturiskām vietām Bērzgalē, Gailumos, Rogovkā, Zaļmuižā, Desetnīkos, Kuorklinīkos.

Ap plkst. 11.00 no rīta paredzēta pulcēšanās pie Bērzgales kultūras nama. Šeit notiks reģistrācija un ar video varēs atsaukt atmiņā aizvadītajos piecos gados notikušos braucienus.

Brauciena noslēgums gan pašus motociklu īpašniekus, gan līdzjutējus un ziņkārīgos pulcina Bērzgales pussaliņā. Tur visus sagaidīs Bērzgales mednieku sarūpēts silts virīņs (zupa). Motobraucēji varēs spēkiem mēroties dažādos pārbaudījumos un izdarībās. Neizpaliks arī runas par un ap močiem, dalīšanās pieredzē, piedzīvojumu stāsti.

Daila Ekimāne,
Bērzgales kultūras nama vadītāja

Foto: Ilze Čudare

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0