Bērzgales folkloras kopa viesojas Rēzeknes novada veco ļaužu pansionātā Strūžānos un Pilcenē

Publicēts 20.08.2019

18. augusta rīta pusē Bērzgales folkloras kopas dziedātājas kāpa autobusā, lai dotos dziedāt Rēzeknes novada veco ļaužu pansionātā Strūžānos un Pilcenē. Šai uzstāšanās reizei ansamblis sagatavoja koncertprogrammu vasaras atskaņās. Koncerta pirmajā daļā tika izpildītas tautasdziesmas par dziedāšanu, par darbu, sadzīvi, bet otrajā izpildīja populāras, tautā iemīlētas dziesmas un šlāgerus. Pansionāta iemītnieki mūs uzņēma ar sajūsmu, dažiem acīs pat bija aizkustinājuma asaras. Pilcenes pansionāta iemītnieces Rūta un Anna bija sagatavojušas nelielas piemiņas veltes un katra dziedātāja un autobusa šoferis saņēma pašadītu cimdu pāri.

Kaut arī laiks bija karsts un nodziedāt garo koncertprogrammu folkloras kopas vecāka gadagājuma sievām nebūt nebija viegli, tomēr spēkus deva gandarījums par labi paveiktu un kādam vajadzīgu darbu, par pansionāta iemītniekiem sagādāto prieku. Paldies pansionāta darbiniekiem un iemītniekiem par ielūgumu un sirsnīgo uzņemšanu!

Daila Ekimāne, Bērzgales kultūras nama vadītāja
Foto no kultūras nama arhīva

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0