Bērzgalieši ieskandināja Adventu

Publicēts 10.12.2018

Piektdienas, 7. decembra vakarā, ieskandinot Adventu, bērzgalieši kultūras nama bērnu un jauniešu centrā tikās ar dzejnieci un mūziķi no Rupaiņu dzimtas Ingūnu Lipsku.

Ingūna runāja savu dzeju un dziedāja pašas sacerētās dziesmas, pastāstīja, kā dzeja, dziesmas pie viņas atnāk. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja iegādāties Ingūnas dzejas krājumus “Gaismas rīts” un “Tu nevari mazāk būt”.

Pasākumu kuplināja Bērzgales folkloras kopas sievas ar dziesmām. Piecgadīgā Irbe Bārbala Kārkliņa nodziedāja dziesmiņas, kuras samācījusies.

Katram pasākuma dalībniekam Ingūna uzdāvināja savu dzejas krājumu “Gaismas rīts”.

Paldies visiem, kuri apmeklēja pasākumu, paldies folkloras kopas sievām, paldies Ingūnai Lipskai, kura nenobijās no ledū kaltajiem Latvijas ceļiem un ieradās pasākumu kuplināt no Jelgavas novada Ozolniekiem. Lai visiem priecīgi Ziemassvētki!

Teksta un foto autore A.Rupaiņa muzeja vadītāja Olga Pekša.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0