Bezmaksas seminārs lauksaimniekiem

Publicēts 10.02.2020

26. februārī plkst. 10:00 Dārzu ielā 7a, Rēzeknē, semināru zālē notiks bezmaksas seminārs lauksaimniekiem, kura laikā varēs uzzināt aktuālo informāciju no Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības (LPKS) “Latraps” pārstāvja. Valsts Augu aizsardzības dienesta inspektors informēs par aktualitātēm augu aizsardzībā, varēs uzzināt par Syngenta augu aizsardzības līdzekļu piedāvājumu 2020. gada sezonā, “Väderstad” tirdzniecības pārstāvis pastāstīs par SIA “Väderstad” tehnoloģiskajiem risinājumiem, AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” Latgales reģiona vadītāja informēs par atbalsta programmām lauksaimniekiem, būs informācija no “Corteva Agriscience” par nezāļu ierobežošanu un Biotehnoloģijas uzņēmuma “Kimitec” pārstāvis runās par augu biostimulāciju un augsnes probiotiku.

Sīkāka informācija par semināru zvanot vai rakstot SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Rēzeknes konsultāciju biroja Augkopības konsultantei Anitai Dzenei, mob. 26571714, e-pasts: anita.dzene@llkc.lv

Semināra programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0