Bezmaksas apmācība par mežaudzes noturību un mežaudzes audzēšanas riskiem

Publicēts 26.06.2020

8.-9. jūlijā LLKC “Meža konsultāciju pakalpojumu centrs” aicina meža īpašniekus un meža nozarē nodarbinātos piedalīties BEZMAKSAS apmācībās par mežaudzes noturību un mežaudzes audzēšanas riskiem. Apmācību laikā tiks iegūtas gan praktiskas, gan teorētiskas zināšanas, un apmācību beigās katram mācību dalībniekam tiks izsniegts apliecinājums par zināšanu apguvi. Kā arī mācību laikā tiks nodrošinātas BEZMAKSAS pusdienas un kafijas pauzes. Apmācības notiks Rēzeknē, iepriekš jāpiesakās, jo vietu skaits ir ierobežots.

Kontaktinformācija: Diāna Agafonova

Ludzas un Rēzeknes nodaļas mežsaimniecības konsultante

Tālr.: 26119398

E-pasts: diana.agafonova@mkpc.llkc.lv

mezs2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0