Biedrība ,,Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs” aicina jauniešus piedalīties projektā ,,Izdzīvošanas skola”!

Publicēts 17.07.2015

Biedrība ,,Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs” sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Rēzeknes novada domi no 27. jūlija līdz 30. jūlijam realizē projektu ,,Izdzīvošanas skola”. Projektā piedalīties tiek aicināti fiziski aktīvi Rēzeknes pilsētas un novada jaunieši vecumā no 16 -19 gadiem, kam patīk ceļot, piedalīties dažādās aktivitātēs, izdzīvot nakts trases piedzīvojumus, uzzināt ko vairāk par mūsu skaisto Latgali.

Projekta ietvaros paredzēts divu dienu pārgājiens pa Dienvidlatgali, visa projekta laikā nakšņošana teltīs. Biedrības bāzes teritorijā (Feimaņu pagasts) paredzēta vakara programma kopā ar ar LR Saeimas deputātu no Latgales Jāni Trupovnieku, Nacionālo bruņoto spēku komandiera Raimonda Graubes biroja vadītāju Rutu Mūrnieci un citiem ciemiņiem, kā arī tiks organizēta ekskursija uz Daugavpils Olimpisko centru u.c. ievērojamām vietām.

Vietu skaits nometnē ierobežots. Dalība bez maksas. Dalībniekiem obligāta ģimenes ārsta izziņa par veselības stāvokli. Pieteikšanās un sīkāka informācija pa tālruni 29635654 vai 20223135 (a.kudure@inbox.lv)

Anna Kudure,
projekta vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0