Biznesa augstskola “Turība” apbalvos Goda absolventu reģionu attīstībā – Gunti Rasimu

Publicēts 19.04.2016

21. aprīlī, jau otro gadu, notiks svinīgā apbalvošanas ceremonija – Biznesa augstskolas Turība Gada Balva „Brīvība. Uzņēmība. Kompetence.”. Augstskola lepojas ar cilvēkiem, kuri ar savu darbu ir tuvinājuši augstskolu mērķu sasniegšanai, tāpēc šogad svinīgās ceremonijas laikā tiks piešķirti Goda nosaukumi – Goda doktors, Goda profesors un Goda absolvents.

Šogad svinīgās ceremonijas laikā tiks piešķirti seši Goda nosaukumi, tajā skaitā tiks apbalvots arī Goda absolvents reģionu attīstībā – Rēzeknes novada domes deputāts, Jaunatnes un kultūras projektu vadītājs Guntis Rasims.

Jautāts par to, kā jutās, kad uzzināja par piešķirto apbalvojumu, Guntis atbild: „Tajā brīdī man sejā parādījās smaids. Nezinu, vai savā 31 gada vecumā jau esmu pelnījis saņemt kādus apbalvojumus, jo dzīvē vēl šis tas jāpaveic, taču, ja augstskola, kurā esmu pavadījis četrus gadus, ir tā nolēmusi, tad, protams, tas ir ļoti patīkami”.

Augstskolas absolventiem, fakultāšu domniekiem un Padomnieku konventa dalībniekiem, sadarbības partneriem, nozaru un darba devēju organizācijām bija iespēja ieteikt kandidātus izvirzīšanai goda nosaukuma piešķiršanai, aizpildot reģistrācijas formu. Taču tiesības izvirzīt pretendentus goda nosaukuma piešķiršanai bija tikai augstskolas personālam un studējošajiem.

Par to, kuriem no absolventiem piešķirt Goda absolventa apbalvojumu, lēma Senāta apstiprināta Goda nosaukumu komisija. Goda nosaukumu komisija rekomendēja Senātam pretendentus Goda nosaukuma piešķiršanai un Senāts tos apstiprināja.

Goda nosaukums apliecina Biznesa augstskolas Turība atzinību personas nopelniem sabiedrības un augstskolas labā, tas nedod materiālas priekšrocības. Goda nosaukums tiek piešķirts uz mūžu. Goda nosaukumu sevišķi būtisku iemeslu dēļ var atsaukt ar Satversmes sapulces lēmumu.

Papildu informācija:
Marta Kive,
Sabiedrisko attiecību vadītāja, Biznesa augstskola Turība
Tālr.: 67606102, mob. tālr. 26106955
E-pasts: marta.kive@turiba.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0