„Black Star Mafi” Ozolmuižas kultūras namā

Publicēts 11.03.2015

Februāra beigās Ozolmuižas pagasta jaunieši piepildīja sen plānoto ieceri par tematisko ballīti jeb sadraudzības vakaru. Pasākums tika aizvadīts kultūras namā, kurā pateicoties plašajām telpām, bija iespējams organizēt vairākas aktivitātes – spēles, dejas un komandu spēles.

Pirms organizētā pasākuma sociālajos tīklos tika izvietota afiša, kurā bija iespēja iepazīties ar vakara tematiku un mājasdarbu, kas bija jāveic katram pagastam. Ozolmuižas jaunieši bija sagatavojuši īpašu foto stūrīti un cienastu katram pagastam. Pasākumu apmeklēja jaunieši no Sakstagala, kas visus pārsteidza ar interesantu skeču. Meitenes no Ozolaines dejoja jautros mūzikas ritmos, savukārt jaunieši no Vērēmu pagasta Sondoriem viesus pārsteidza ar pašsacerētu dziesmu par savu pagastu. Tāpat bija ieradušies jaunekļi no Rēzeknes, kuri parūpējās, lai vakara gaitā tiktu izdancināta katra meitene.

Pasākums aizritēja jautrā noskaņā, jo jauniešiem bija iespēja piedalīties atrakcijās, spēlēs un kārtīgi izdejoties.

Līga Bistrova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0