Boņa atkalsatikšanās ar draugiem Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā

Publicēts 07.09.2018

2018./ 2019. m.g. mūsu skolā mācīsies 138 skolēni, bērniem sniegs zināšanas un mācīs prasmes 21 skolotājs, rūpēsies par kārtību un labsajūtu 15 tehniskie darbinieki.
Svinīgais pasākums sākās ar skolas direktores Silvijas Freibergas apsveikuma vārdiem skolēniem, skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem un vecākiem. Tad visus sveikt bija ieradies Boņuks un Paulīne. Vispirms viņi pārliecinājās vai skolā ir ieradušies visi viņu draugi. Īpaši tika sagaidīti Boņa lielie draugi, 18 devīto klašu skolēni, kuriem šis ir pēdējais gads skolā. Tāpat Boņuka krustmātes saldumu tūtas tika 13 mazajiem pirmklasniekiem, kuri šo dienu bija gaidījuši ar nepacietību, satraukumu un prieku.
Apsveikumus un laba vēlējumus skolēniem un skolas darbiniekiem teica arī Sakstagala pagasta pārvaldes vadītāja Olga Muravjova.
Svētku pasākums noslēdzās ar pirmās stundas iezvanīšanu pirmklasniekiem, audzināšanas stundu skolēniem un pirmo kopīgo ve  cāku sapulci šajā mācību gadā.

Skolotāja Rasma Pudule
Foto: Inta Deksne

sakstagals2sakstagals

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0