Briselē skatāma Rēzeknes novada mākslinieku izstāde „Māla, uguns un dabas radītie brīnumi”

Publicēts 16.04.2015

No 16. līdz 30. aprīlim Briselē, Reģionu komitejas ēkā varēs apskatīt izstādi „Māla, uguns un dabas radītie brīnumi”, kurā vienkopus savijušies trīs mākslas veidi – Ušpeļu dzimtas keramika, Vēsmas Ušpeles gleznas un fotokluba „ARTērija” fotogrāfijas, kas kopā rosinās izstādes apmeklētājus labāk izprast podnieku dzīvi un darbu Rēzeknes novadā un Latgalē. Izstādi Latvijas delegācija un Reģionu komiteja rīko, lai plašāk iepazīstinātu ar Eiropas Savienības prezidentvalsts – Latvijas – kultūru un tradīcijām.

Izstādes atklāšana notiks 16. aprīlī pl. 20.00, uzreiz pēc Reģionu komitejas plenārsesijas, tāpēc Latgales māla vienreizējo krāšņumu un pievilcību varēs novērtēt gan 350 Reģionu komitejas dalībnieki no visām 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm, gan vairāki Eiropas Parlamenta deputāti, gan vairāku valstu pastāvīgie pārstāvji Eiropas Savienībā, gan arī aptuveni 20 žurnālisti no dažādiem Latvijas reģioniem, kuri tika uzaicināti atspoguļot Reģionu komitejas plenārsesiju un Latvijas delegācijas darbību tās ietvaros.

Atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunās Reģionu komitejas prezidents Markku Markkula, Latvijas delegācijas Reģionu komitejā vadītājs Andris Jaunsleinis un Latvijas Republikas pastāvīgā pārstāve Eiropas Savienībā Ilze Juhansone.

Interesentiem, kuri vēlas apmeklēt izstādi, lūgums iepriekš sazināties ar izstādes rīkotāju Intu Rimšāni, rakstot uz e-pastu: Inta.Rimsane@lps.lv

Foto: E. Medvedevs, „ARTērija”

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0