Būvdarbu veikšana pašvaldības projekta „Ilzeskalna ciemata centra ielu rekonstrukcija” ietvaros

Iepirkuma identifikācijas numurs - RNP 2010/25ERAF
Piedāvājuma iesniegšanas termiņš - 2010. gada 12.oktobris plkst.10.00,
Pasūtītāja nosaukums un adrese - Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas aleja 95, Rēzekne, LV-4601
Iepirkuma priekšmets – Ielu seguma atjaunošana un auto stāvvietas izbūve Rēzeknes novada Ilzeskalna pagasta ciemā Ilzeskalns
Piedāvājumu iesniegšanas vieta – Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas alejā 95, Rēzekne, 17.kabinets (pieņemamā telpa),
Kontaktpersona – Juris Gailums, tālr.64644580, e-pasts:info@ilzeskalns.lv
Sakarā ar pieļautām tehniskām kļūdām, pārkopējot iepirkuma nolikumu, tika labots nolikuma 3.2.5.apakšpunkts: vārdi "kabeļiem, gaismekļiem, apgaismošanas stabiem un citiem materiāliem" aizstāti ar vārdiem "visiem izmantojamajiem materiāliem", Nolikuma Pielikumā Nr.3 "Tehniskā specifikācija" ir papildināta VIII sadaļa "Elektrotīklu rekonstrukcija" ar punktiem 1.1.-1.19. Nolikuma Pielikumā Nr.7 izziņas nosaukumā vārdi "apgaismojuma un elektromontāžas darbu veikšanā" aizstāti ar vārdiem "rekonstrukcijas darbu veikšanā", tabulā vārdi "apgaismojuma ierīkošanas un elektromontāžas darbos" aizstāti ar vārdiem "rekonstrukcijas darbos". Nolikums ar labojumiem pielikumā.
Nolikums